Yhteystiedot

Sukuseuran hallitus ja toimihenkilöt

 

Sukuseuran nykyinen hallitus valittiin vuoden 2015 vuosikokouksessa.

 

TehtäväNimiSähköpostiosoiteSukuhaara
Puheenjohtaja Sanna Jalaskoski sanna.jalaskoski(a)gmail.com Nätkinmäki
Varapuheenjohtaja Birgit Viikari birgit.viikari(a)taloverkot.fi Pihlajamäki
Sihteeri Jari Lehti j.lehti(a)saunalahti.fi Lehtimäki
Rahastonhoitaja Pirjo Hernesniemi hernesniemi.pirjo(a)gmail.com Heinävä
Arkistonhoitaja Osmo Särkilahti osmo.sarkilahti(a)pp.inet.fi Virri
Jäsen Riitta Toivo riitta.toivo(a)gmail.com Virri
Jäsen Marja Koivisto marja(a)pispalanautot.fi Mattila
Jäsen Raija Jalaskoski raija.jalaskoski(a)gmail.com Nätkinmäki
Jäsen Marita Mellin maritamellin(a)gmail.com Heinävä
       
       

Korvaa sähköpostiosoitteiden (a)-merkki @-merkillä.

Ota yhteyttä

*
*

* Tähdellä merkityt kentät ovat pakollisia.